LPG Fryšták, Zlín  ›  Přimazávání Valve Care

Přimazávání Valve Care

ValveCare je unikátní Aditivační systém, vyvinutý exkluzivně pro všechny systémy Prins. Systém je vhodný pro všechny spalovací motory na alternativní paliva, jako je LPG a CNG. ValveCare využívá správné dávkování speciálně vyvinuté přídavné kapaliny, která zabraňuje předčasnému opotřebení ventilů a ventilových sedel. Doplňková kapalina ValveCare byla intenzivně testována na řadu motorů s vynikajícími výsledky.

Ventily a ventilová sedla jsou u některých motorů citlivější na opotřebení při jízdě na LPG nebo CNG. S inovačním systémem dávkování ValveCare, je možné aplikovat přídavnou kapalinu do motoru společně s LPG nebo CNG, čímž se výrazně snižuje opotřebení ventilů a ventilových sedel

ValveCare je unikátní tím, že doplňkové dávky jsou založeny na zatížení motoru a skutečné spotřebě paliva, rozložení kapaliny se rovná 100% na všechny válce. V důsledku toho je motor vždy chráněny odpovídající množství doplňkové kapaliny, a to i v případě přeplňovaných motorů.

ValveCare se skládá z dávkovacího čerpadla a dávkovací jednotky. Jakmile se motor přepne na LPG / CNG, kapalina ValveCare začne proudit pod tlakem do dávkovací jednotky. Systém ValveCare komunikuje přímo s řídící jednotkou Prins ve vozidle v případě prázdné lahve ValveCare je řidič upozorněn zvukovým signálem ze spínače Prins.

Ceník systému Valve Care

Počet válcůCena
3-4 válcové motory 4.900 Kč
5-6 válcové motory 5.400 Kč
8 válcové motory 5.900 Kč

lpg schéma

Poptávkový / kontaktní formulář

Vaše jméno: *
Váš e-mail: *
Vůz: *
Motor: *
Zpráva: *
  Informace o ochraně osobních údajů
 

NAŠE CENA 14,20
Kč/litr